За хотелот - Двоен Кралски Хотел, Кочаели

Двоен Кралски Хотел; со својот уникатен поглед на морето, островот и градот на влезот на Бајрамоглу, тој самоуверено обезбедува супериорен квалитет на услугата на своите ценети гости. Сместен во центарот на деловниот свет, но во исто време далеку од густината на градот, Двојниот Кралски Хотел ви нуди многу слободно време. 1 Км Од Островот Бајрамоглу и Заливот Балјаноз, 4 км Од Медицинскиот Центар Анадолу. (Џон Хопкинс Анадолија е 4 километри. ) Пристаништето Дарица Ескихисар е оддалечено 7 километри, Зоолошката Градина Дарица Фарук Јалчин е оддалечена 1 километар, Трговскиот Центар Гебзе центар е оддалечен 3 километри, Гебзе, Тузла, Кожните Оиз се оддалечени 10 километри, Марината Тузла е оддалечена 12 километри, Трговскиот Центар Виапорт и Аеродромот Сабиха Гокчен се оддалечени 23 километри. Ние ќе бидеме среќни да ви служиме во сите ваши деловни и празнични престои. Како Двоен Кралски Хотел, ги поздравуваме вашите гости на вашиот конгрес, семинар, состанок на дилери, лансирање, свечени вечери, новогодишни забави, дипломирање, хена, свршувачка и свадбени организации со нашиот пријателски и обучен персонал и сервисен концепт ориентиран кон задоволство. Во лето, ние сме во состојба да ги направиме вашите организации на отворено незаборавни со капацитет од 250 луѓе во областа покрај базенот лоцирана во Нашиот Ресторан Со Поглед на Море. Можете да уживате во гледањето на зајдисонцето од нашите соби со поглед на заливот. Сите наши соби имаат балкони и со задоволство ќе се ослободиме од хаосот во градот и ќе ги пречекаме нашите ценети гости со уникатен поглед и локација.

Презентации

Сместувања

Двоен Кралски Хотел; со својот уникатен поглед на морето, островот и градот на влезот на Бајрамоглу, безбедно обезбедува супериорен квалитет на услугата на своите ценети гости. Сместен во центарот на деловниот свет, но во исто време далеку од густината на градот, Двојниот Кралски Хотел ви нуди многу слободно време.

Пријавување 14:00
Одјавување 12:00
Откажување на резервација

Условите за Откажување на резервацијата може да варираат во зависност од избраните методи на плаќање.

Правила и Услови

Со методот на откажување што може да се врати, можете безбедно да ја откажете резервацијата до 24 часа пред пријавувањето во хотелот и да не плаќате никаков надомест.

Целата такса се наплаќа за време на резервацијата поради можностите и намалените цени што сте ги заробиле при изборот на резервации што не се враќаат.