Услуги

Во прилог на нашите услуги наведени подолу

Сите наши гости можат да имаат корист од делот За Масажа Со Амам Спа Во нашиот хотел со попуст од 10%.

Можете да добиете информации за Трансфер На Аеродром или други активности од нашиот 24-часовен прием.

Ние ви нудиме

Удобности

 • сателитска телевизија
 • клима уред
 • фен
 • фригобар
 • електронска брава
 • пешкири за капење
 • бања
 • туш кабина
 • папучи
 • тоалетна шоља
 • тоалетни производи
 • туш
 • хотелски тоалети
 • балкон
 • поглед кон двор
 • поглед кон град
 • поглед кон парк
 • поглед кон градина
 • Wi-Fi
 • телефон во собата
 • два единечни кревети или еден брачен кревет
 • закачалки
 • пуф
 • место за багаж
 • огледало
 • стол
 • одржување на соба
 • флаширана вода
 • сет за чај и кафе
 • минибар
 • сеф
 • чајник
 • одржлива услуга
 • мијалник
 • тоалет
 • поглед кон заливот
 • поглед кон море
 • балкон со прекрасен поглед
 • балкон со страничен поглед кон море
 • брачен кревет
 • два кревети за по едно лице
 • ормар
 • работна маса
 • сервис за чај
 • услуга за перење (се доплаќа)
 • тоалет
 • поглед кон базен
 • масичка за кафе
 • џакузи
 • хидромасажна бања
 • када
 • бања со џакузи
 • џакузи
 • бањарка
 • фотелја-кревет
 • фотелја
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>