Double Royal Hotel

Double Royal Hotel; Bayramoğlu girişinde eşsiz deniz, ada ve şehir manzarasıyla siz değerli misafirlerine üstün hizmet kalitesini güvenle vermektedir. İş dünyasının merkezi konumunda, ancak bir o kadarda şehrin yoğunluğundan uzakta olan Double Royal Hotel sizlere bol dinlence sunuyor. Bayramoğlu Adası’na ve Balyanoz Koyu’na 1 km, Anadolu Sağlık Merkezi 4 km. (John Hopkins Anadolu 4 km. )Darıca Eskihisar Feribot İskelesi’ne 7 km, Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’ne 1 km, Gebze Center AVM’ye 3 km, Gebze, Tuzla, Deri OSB lere 10 km, Tuzla Marina 12 km, Viaport Alışveriş Merkezi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 23 km mesafededir. Tüm iş ve tatil konaklamalarınızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Double Royal Hotel olarak güler yüzlü ve eğitimli personeli, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile kongre, seminer, bayi toplantısı, lansman, gala yemekleri, yılbaşı partileri, mezuniyet, kına ,nişan ve düğün organizasyonlarınızda misafirlerinizi ağırlamaktayız. Yaz aylarında Deniz Manzaralı Restaurantımızda bulunan havuzbaşı alanındaki 250 kişilik kapasitesi ile açık hava organizasyonlarınızı unutulmaz hale getirecek konumdayız. Körfez manzaralı olan odalarımızdan gün batışını keyifle izleyebilirsiniz. Tüm odalarımız balkonlu olup, şehrin karmaşasından kurtulup eşsiz manzara ve konumuyla Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sunumlar

Konaklama

Double Royal Hotel; Bayramoğlu girişinde eşsiz deniz, ada ve şehir manzarasıyla siz değerli misafirlerine üstün hizmet kalitesini güvenle vermektedir. İş dünyasının merkezi konumunda, ancak bir o kadarda şehrin yoğunluğundan uzakta olan Double Royal Hotel sizlere bol dinlence sunuyor.

Giriş 14:00
Çıkış 12:00
Rezervasyon iptali

Rezervasyon İptal koşulları seçilen ödeme yöntemlerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Şartlar ve Koşullar

İade edilebilir iptal yönteminde otele girişten 24 saat öncesine kadar güvenle rezervasyonunuzu iptal edebilir ve hiçbir ücret ödemezsiniz.

İade edilmez rezervasyon seçimlerinde yakalamış olduğunuz firsat ve indirimli fiyatlardan dolayı ücretin tamamı rezervasyon esnasında alınmaktadır.